JAK UČÍME

Upgraduj svoji kariéru

JAK UČÍME?

PŘED KURZEM

Ještě před tím, než kurz začne, s každým účastníkem kurzu mluvíme a zjišťuje jeho dosavadní zkušenost a očekávání od kurzu. Tyto informace jsou předány lektorům, aby mohli výuku co nejvíce přizpůsobit potřebám účastníků.

JAK MOHU ZAPLATIT?

Fakturou

Kartou


BENEFITNÍMI
POUKAZY

sodexo

benefit plus

V PRŮBĚHU KURZU

Kromě výuky jsou naše kurzy doplněny celou řadou dalších aktivit a služeb.

SKUPINOVÉ KONZULTACE

Veškeré naše kurzy jsou doplněny o skupinové konzultace. Na těchto konzultacích se věnujeme tématům, se kterými přijdou samotní účastníci, rozebíráme nejčastější chyby z domácích úkolů a provádíme revizi kódu účastníků.

DOMÁCÍ ÚKOLY

Lekce jsou doplněny o nepovinné domácí úkoly. Ke každé lekci jsou dostupné úkoly různých úrovní. Lektoři úkoly opraví a poskytnout zpětnou vazbu řešitelům.

KOMUNIKACE

Účastníci našich kurzů získají přístup na společný komunikátor, kde mohou komunikovat mezi sebou i lektory, a to nejenom v průběhu výuky, ale i mimo ni.

PROJEKTY

U každého z našich kurzů máme vypsáno několik nepovinných projektů. Každý z projektů má přiřazeného svého vedoucího, se kterým je možné řešení projektu konzultovat.

ELEARNING

Veškeré materiály z výuky plus celá řada doplňkových materiálů včetně testů a rozšiřujících příkladů jsou zveřejněny v našem elearningovém systému.

ZPĚTNÁ VAZBA

Po každé lekci je možné v našem elearningovém systému předat zpětnou vazbu. Zpětná vazba je zcela anonymní a pravidelně ji kontroluje vedoucí kurzu a garant kvality.

A CO ONLINE VÝUKA?


online výuka

PRŮBĚH ONLINE VÝUKY

K online výuce používáme profesionální nástroj Zoom. Zoom funguje na všech nejběžnějších operačních systémech včetně Windows, Macu i Linuxu. Zoom umožňuje přenos videa i zvuku, sdílení obrazovky více účastníků najednou, kreslení na obrazovku, chat a přenos souborů.

VIDEOZÁZNAMY

V případě online výuky jsou z každé lekce dostupné videozáznamy, ke kterým mají účastníci přistup.



PO KURZU


1.

MATERIÁLY

Veškeré výukové materiály našim absolventům zůstávají včetně videozáznamů i přístupu na komunikátor Slack.

2.

BUDOUCÍ ROZVOJ

V případě zájmu poradíme každému účastníkovi, kde nalézt odklady pro další rozvoj a na která témata by se měl zaměřit, aby se přiblížil svému cíli.

3.

OPAKOVÁNÍ VÝUKY

V případě, kdy absolvujete alespoň dvě třetiny lekcí libovolného z našich kurzů a něco Vám stále není jasné, můžete se bezplatně zúčastnit příštího běhu kurzu znovu.

4.

SLEVA NA DALŠÍ KURZY

Absolvováním našeho kurzu automaticky získáváte 20% na jeden kurz dle Vašeho výběru.

5.

CERTIFIKÁT

Po ukončení kurzu vystavíme absolventům certifikát.
Certifikát je možné vystavit v elektronické i papírové podobě.

certifikát