O nás

→ Náš tým
Zdeněk Vais

Zdeněk Vais

Koordinátor kurzů & Lektor

Zdeněk programuje už od střední školy. Od té doby si prošel cestou od programátora přes team leadera až k architektovi. Za tuto dobu vyvíjel velké finanční systémy, věděcké aplikace nebo například IoT řešení pro letadla.


Pavel Beránek

Pavel Beránek

Garant kvality, lektor Pythonu a umělé inteligence

Pavel má za sebou pestré zkušenosti z mnoha odvětví. Pavel vystudoval dva VŠ obory: Počítačové modelování a pedagogiku. Po studiu pracoval jako programátor a vědecký pracovník Akademie věd. V současnosti se plně věnuje pedagogické činnosti. Vedle kurzů pro nás učí programování na vysoké i střední škole. Více na pavelberanek.com .


Barbora Floriánová

Barbora Floriánová

Karierní poradce

Bára našim účastníkům pomáhá s karierním poradentsvím a přípravou na pohovor. Vedle spolupráce s Bee IT pracuje jako recruiterka v IT firmě Logex.


Marian Kałuża

Marian Kałuża

Lektor C# & SW architektury

Marian je zkušený vývojář, team leader a sowftwarový architekt. Za svoji kariéru pracoval především na velkých enterprise systémech a distribuovaných aplikacích. V současnosti pracuje jako software architekt ve společnosti Oracle. U nás se věnuje především výuce programovacího jazyka C#, SCRUMu a clean code.


Andrey Ershov

Andrey Ershov

Lektor DevOps & Vedoucí inženýr

Během 15 let v IT jsem se pohyboval jako lektor, tester a programátor v jazycích C#, Python a JavaScript, SQL a také jsem vedl tým v oblasti cloudové infrastruktury a DevOps. Zaujímá mě široký pohled na věci, automatizace a tvorba platforem, které rozšiřují možnosti ostatních. V poslední době se zaměřuji na oblast zdravotnictví.


Peter Malik

Peter Malik

Lektor C# a SQL

Peter je zkušený vývojář s osmiletou praxí. Mezi svými kolegy je znám svou schopností nacházet elegantní řešení pro komplikované problémy. V součastnosti pracuje jako senior vývojář ve společnosti Oracle. U nás se zaměřuje na výuku C# a hravé programátorské úlohy.


Adam Nagy

Adam Nagy

Lektor DevOps

Adam v IT začal pracovat bez jakýchkoliv předchozích zkušeností na pozici supportu. Z této pozice se postupně vypracoval na administrátora a následně do pozice DevOps specilisty. V současnosti pracuje jako DevOps engineer ve společnosti Notino.


Tomáš Skopal

Tomáš Skopal

Lektor Reactu

Tomáš je specialista na frontendové technologie. Kromě programování se zajímá o osobní rozvoj.


Milan Suk

Milan Suk

Lektor Pythonu

Milan pracuje jako vývojář ve společnosti Kiwi, s oblibou se také pouští do softwarové architektury. Mezi jeho koníčky patří bouldering a fyzika.


Dominik Pokora

Dominik Pokora

Lektor automatizovaného testování

Dominik je zaměstnaný jako senior automatizační tester ve společnosti Chyron Hego, kde pracuje na softwaru pro zpracování živých televizních přenosů. Většinu svých testerských zkušeností nabyl ve společnosti Avast a AVG. Bez nadsázky se dá prohlásit, že neexistuje typ aplikace, pro kterpu by neuměl vytvořit automatizované testy. Během své kariéry vytvářel testy jak pro desktopové, mobilní, webové i čistě backendové aplikace.