O nás

→ Náš tým
Zdeněk Vais

Zdeněk Vais

Koordinátor kurzů & Lektor

Zdeněk programuje už od střední školy. Od té doby si prošel cestou od programátora přes team leadera až k architektovi. Za tuto dobu vyvíjel velké finanční systémy, věděcké aplikace nebo například IoT řešení pro letadla.


Andrey Ershov

Andrey Ershov

Lektor DevOps & Python

Andrey v IT začal jako tester, později přešel na pozici vývojáře, kterou vykonával několik let, než ho uchvátilo DevOps, kterému se věnuje nyní. V současnosti působí jako Lead DevOps engineer ve společnosti Oracle.


Marian Kałuża

Marian Kałuża

Lektor C# & SW architektury

Marian je zkušený vývojář a team leader. Za svoji kariéru pracoval především na velkých enterprise systémech a distribuovaných aplikacích. V současnosti pracuje jako Team leader ve společnosti Oracle. U nás se věnuje především výuce programovacího jazyka C#, SCRUMu a clean code.


Peter Malik

Peter Malik

Lektor C# a SQL

Peter je zkušený vývojář s osmiletou praxí. Mezi svými kolegy je znám svou schopností nacházet elegantní řešení pro komplikované problémy. V součastnosti pracuje jako senior vývojář ve společnosti Oracle. U nás se zaměřuje na výuku C# a hravé programátorské úlohy.


Adam Nagy

Adam Nagy

Lektor DevOps

Adam v IT začal pracovat bez jakýchkoliv předchozích zkušeností na pozici supportu. Z této pozice se postupně vypracoval na administrátora a následně do pozice DevOps specilisty. V současnosti pracuje jako DevOps engineer ve společnosti Notino.


Tomáš Skopal

Tomáš Skopal

Lektor Reactu

Tomáš je specialista na frontendové technologie. Kromě programování se zajímá o osobní rozvoj.


Tomáš Kohoutek

Tomáš Kohoutek

Lektor SQL

Tomáš pracuje ve společnosti Oracle jako vývojář a SCRUM master.  Kromě samotného vývoje se zajímám o agilní řízení projektu.


Milan Suk

Milan Suk

Lektor Pythonu

Milan pracuje jako vývojář ve společnosti Kiwi, s oblibou se také pouští do softwarové architektury. Mezi jeho koníčky patří bouldering a fyzika.


Barbora Floriánová

Barbora Floriánová

Karierní poradce

Bára našim účastníkům pomáhá s karierním poradentsvím a přípravou na pohovor. Vedle spolupráce s Bee IT pracuje jako recruiterka v IT firmě Logex.


Pavol  Iľko

Pavol Iľko

Lektor automatizovaného testování & Pythonu

Pavol pracuje jako senior automatizační tester ve společnosti Oracle. Mezi jeho záliby patří cestování.